Finance Wine

Strategize Your Financial Future

Na szczęście, 3 bonusy kasynowe na start w betsafe nie jest tak skąpy z ofertą dla nowych graczy. W rzeczywistości jest wręcz przeciwnie – z korzyścią dla graczy.

Z kodem bonusowym SIGNUP100, gracze kasyna mogą otrzymać 125% -match, który osiąga maksymalną kwotę 1.000$. Wspomniany kod bonusowy MUSI być wprowadzony w rubryce “zrealizuj kupon” podczas dokonywania pierwszej wpłaty. W przeciwnym razie depozyt ten nie może zostać przeniesiony do darmowej gry. Ale na tym nie kończą się transakcje.

Betsafe rozszerza również pakiet powitalny na kolejne cztery depozyty. “Podbój dla początkujących”, jak nazywa go Betsafe, może przynieść aż do $5,555 w darmowej grze, gdy zostanie wyczerpany. Oto jak działają kolejne cztery bonusy:

  • Kod bonusowy: MATCHUP2 – 150% bonusu aż do $1,500
  • Kod Bonusowy: MATCHUP3 – 125% bonusu aż do $1,000
  • Kod Bonusowy: MATCHUP4 – 150% bonusu aż do $2,000.
  • Kod Bonusowy: FREEBIE55 – 55$ darmowy bonus

Musimy przyznać Betsafe, że ten bonus dla kasyna jest czymś wyjątkowym. Pięć kolejnych bonusów jest wyjątkowych, a z ponad $5,000 w stawce, jest to również jedna z najbardziej lukratywnych ofert w branży.

Betsafe – Przyprowadź przyjaciela

Ta oferta jest nie tyle programem polecającym, co usługą partnerską. Zamiast po prostu otrzymać link polecający – co jest powszechne na innych stronach bukmacherskich – Betsafe zmusza zainteresowanych graczy do zapisania się do programu partnerskiego. Po zatwierdzeniu (które jest zaufane, to prawie rozumie się samo przez się), gracze mogą zacząć zarabiać prowizje za pośrednictwem serwisu.

Zarobione prowizje pozwalają graczom na grę za darmo KAŻDEGO miesiąca, a nie tylko jednorazowy bonus przy pierwszej wpłacie przyciągniętego gracza, jak to zostało unormowane w innych miejscach. Procent prowizji jest różny, ale na wysokim poziomie może wynosić nawet 35%, co jest prawie niespotykane w całej branży.

Betsafe – Alternatywne Bonusy

Oprócz tradycyjnych bonusów (np. za rejestrację), Betsafe regularnie urozmaica swoje promocje. Zmieniają one miejsca od czasu do czasu, ale na przykład, oto kilka unikalnych ofert, które są obecnie dostępne:

  • Losowanie ekspresów: Gracze, którzy wylosują czterokrokowe ekspresy i stracą dokładnie jedną opcję, zostaną wrzuceni do losowania. Dwudziestu z tych graczy wylosuje $50 w darmowych zakładach.
  • Express Prince: Kolejna okazja dla Express Crowd . Gracz, który osiągnie najwyższy zysk netto z pojedynczego zakładu ekspresowego otrzyma od Betsafe bonus w wysokości $1,000. Nie tylko to, ale istnieje zerowy – i mamy na myśli zerowy – wymóg kumulacji tej kwoty.
  • Losowanie z okazji 25 rocznicy: to sezonowa oferta związana z 25 rocznicą istnienia Betsafe w 2021 roku. Każdy gracz, który postawi zakład w sklepie bukmacherskim, zostanie automatycznie wzięty udział w losowaniu 25 różnych bonusów po 250$ na linię. Zwycięzcy są wyłaniani co miesiąc 25 dnia miesiąca!

Cechy Betsafe

Betsafe jest jednym z najlepszych bukmacherów w sezonie NFL, obejmującym wszystkie najnowsze kierunki futbolowe przed każdym meczem. Oprócz linii zakładów na wszystkie główne dyscypliny sportowe, Betsafe oferuje unikalny program ‘Parlay Prince’, oferujący dodatkowy $1,000 (bez przedłużenia) dla klienta, który osiągnie maksymalny zysk netto na pojedynczym zakładzie każdego miesiąca. Zapewniają również doskonałe kursy na półmetki sezonów NBA i NFL.

Oferują unikalne zakłady w sekcji pozasportowej, pozwalając graczom wyjść poza ofertę tradycyjnych bukmacherów. Znaleźliśmy również zakłady na amerykański turniej Powerbowl, politykę i opcje zakładów giełdowych. Jeśli chcesz odpocząć od sportu, Betsafe posiada również dwa kasyna, każde z pełną gamą automatów i gier stołowych. Ich imponująca gra Koło Fortuny, która codziennie rozdaje gwarantowany $1,000, przyciąga uwagę strony. Ich sekcja pokerowa nie ma sobie równych, z oddzielnymi bonusami 100% – aż do $1,000 i częstymi turniejami dla miłośników kart.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *